Tvůrčí psaní – každý v sobě nosí příběh

Věrni názvu KLUBu Aktiv se v něm snažíme být stále více a více aktivní, nenecháváme zahálet naše těla (od toho je tu kruhový trénink a jóga), ani náš mozek. Svým neuronům dáváme pořádně zabrat při konverzaci v angličtině a na kurzu počítačů. A naši kreativní mysl poskytujeme rozlet na podivuhodných Divuhrátkách s divadlem a při tvůrčím psaní, kterým nás provází spisovatel René Nekuda, mimo jiné autor knihy Hakuna Matata.

A právě on vás v následujících řádcích srdečně pozve na inspirativní setkávání, kam budete přicházet se svými příběhy a další odhalovat, protože jak cituje svého oblíbeného spisovatele, Bohumila Hrabala: „Příběh, všechno má příběh – jen ho stačí vidět.“

Myslíte si, že tvůrčí psaní je pouze o psaní beletrie? Naštěstí není! Příběhy jsou všude okolo nás a my se během našich pravidelných setkávání v KLUBu Aktiv snažíme na základě společné diskuze a několika praktických ukázek zjistit, kde všude (a jakým způsobem) nás příběhy ovlivňují. Začíná to u vztahů, pokračuje přes reklamu a končí třeba u firemní prezentace. Přesah tvůrčího psaní do běžného života je více než fascinující! Postupně se také dopracováváme skrze rozbor teorie k praxi a doufám, že se již brzy budete moci těšit na zajímavé povídky, které účastníci tohoto kurzu napíší!

 

René Nekuda http://renenekuda.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice NOVINKY. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.