O ERGO Aktivu

V Centru neurorehabilitace ERGO Aktiv, o.p.s. poskytujeme podporu lidem po prodělané cévní mozkové příhodě (cmp) či jiném získaném poškození mozku. Pomáháme při návratu do aktivního života, zvýšení soběstačnosti, návratu do zaměstnání nebo jeho udržení a při řešení celkové nepříznivé sociální a životní situace.

 

Centrum neurorehabilitace?

Ergoterapie

Ergoterapie

  • Myslíme jako vy

Nevytváříme diagnózy. Zjišťujeme, co Vám v životě chybí, a hledáme cesty, jak toho dosáhnout. Je pro nás důležitá Vaše osobní motivace a Vaše přání. Na těchto základech stavíme celou rehabilitaci, která směřuje k Vašim cílům.

  • Myslíme komplexně

Řešíme vše, co Vám brání v dosažení Vašich cílů. Budeme s Vámi cvičit, trénovat, jezdit tramvají, jednat s úřady, chodit do práce, ale i řešit, jak se cítíte a proč. Je pro nás podstatné, abyste se ve své kůži cítili dobře, a pomáháme Vám hledat sílu ke změně.

  • Šijeme na míru
Nácvik chůze v terénu

Nácvik chůze v terénu

Náplň rehabilitace vytváříme na míru Vašim potřebám. Kombinace ergoterapie, fyzioterapie, sociálně-pracovního poradenství, psychoterapie, logopedie je vytvářena pro každého klienta unikátně. Neexistují u nás žádné šablony. Vše řešíme dle Vašich potřeb.

  • Máme výsledky

A díky tomu máme výsledky! Ale potřebujeme Vaši pomoc. Bez Vaší aktivity, otevřenosti k hledání nových cest, odvahy a ochotě na sobě pracovat není dosažení Vašich cílů možné.

Mám zájem o služby ERGO Aktivu!

Chcete se zapojit a vracet s námi chuť k životu? Chci se zapojit!