TRÉNINKOVÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Na tréninkové pracovní pozici si můžete nanečisto vyzkoušet návrat do zaměstnání. Budete již vykonávat pracovní činnosti, mít konkrétní úkoly i odpovědnost. Vše však bude začínat postupně s asistencí našeho pracovního konzultanta. Zároveň s Vámi budeme hledat trvalé zaměstnání a pomáhat Vám nástupu do zaměstnání i v jeho udržení.

Tréninkové pracovní pozice poskytujeme v rámci projetu „Do práce s hendikepem“ registrované sociální služby Sociální rehabilitace. Služba Tréninkové pracovní pozice je poskytována ZDARMA.

V případě zájmu o Tréninkové pracovní pozice nás kontaktujte na telefonu 732 542 529 či   e-mailu: vesna.petrzilkova@ergoaktiv.cz a domluvte si úvodní konzultaci. (Při úvodní konzultaci je vždy nutná přítomnost klienta, přítomnost osoby blízké je vítána. V případě, že je klient stále v jiném rehabilitačním zařízením, kontaktujte nás ohledně domluvy individuálního postupu.)

Aktuální nabízené tréninkové pozice:

Projekt „Do práce s hendikepem je v roce 2019 finančně podpořen z grantového programu MČ Prahy 3, MČ Prahy 10 a  Mč Praha 7 a Nadace Jistota Komerční banky.

Zdroje financování: