(PŘED)PRACOVNÍ PORADENSTVÍ A PODPORA

Budeme s Vámi řešit, jaké zaměstnání by pro Vás mohlo být vhodné, trénovat pracovní činnosti, ve kterých se nebudete cítit jistí. Pomůžeme Vám najít konkrétní pracovní pozici a kontaktovat zaměstnavatele. Půjdeme s Vámi na přijímací pohovor a můžeme s Vámi strávit i první dny ve Vašem novém zaměstnání.

Podporované zaměstnávání poskytujeme v rámci projektu „Do práce s hendikepem“ registrované sociální služby Sociální rehabilitace. Služba Podporované zaměstnávání je poskytována ZDARMA.

V případě zájmu o Podporované zaměstnávání nás kontaktujte na petra.fuksova@ergoaktiv.cz či 732 542 529  a domluvte si úvodní konzultaci. (Při úvodní konzultaci je vždy nutná přítomnost klienta, přítomnost osoby blízké je vítána. V případě, že je klient stále v jiném rehabilitačním zařízením, kontaktujte nás ohledně domluvy individuálního postupu.)

V rámci Podporovaného zaměstnávání spolupracujeme se společností AV Institut, nestátním zdravotnickým zařízením a agenturou práce, která má dlouholeté zkušenosti v oblasti zaměstnání osob se zdravotním postižením na otevřeném trhu práce. Více o AV Institut naleznete ZDE.

Projekt „Do práce s hendikepem“ je v roce 2019 finančně podpořen v rámci grantového programu MČ Prahy 3, MČ Prahy 10, MČ Prahy 7 a Nadace Jistota Komerční banky.