INTENZIVNÍ REHABILITAČNÍ PROGRAM

Denní stacionář

Náplní denního stacionáře je systematický trénink a komplexní rehabilitace na základě individuálních cílů. Klienti se znovu učí jak se postarat o sebe, svou domácnost, zvládnout pohyb po městě, najít a udržet si zaměstnání a aktivně vyplnit svůj volný čas. Pracují na zlepšení svých fyzických, kognitivních i duševních funkcí a trénují jejich využití v běžném životě.

Program denního stacionáře je vytvořen na míru dle potřeb každého klienta a sestává z intenzivní individuální i skupinové práce.

 

Do denního stacionáře je možné docházet 3 – 6 měsíců až 5 dní v týdnu. Každý den klient absolvuje 5,5 hodiny rehabilitace (8:30 – 14:00).

Jedná se o registrovanou sociální službu zpoplatněnou dle zákona 108/2006 Sb. O sociálních službách viz Ceník.

V případě zájmu o denní stacionář nás kontaktujte na veronika.slepickova@ergoaktiv.cz či 732 542 529 a domluvte si úvodní konzultaci. (Při úvodní konzultaci je vždy nutná přítomnost klienta, přítomnost osoby blízké je vítána. V případě, že je klient stále v jiném rehabilitačním zařízením, kontaktujte nás ohledně domluvy individuálního postupu.)

Nástupu do denního stacionáře předchází vyšetření u našeho rehabilitačního lékaře MUDr. Karly Kotkové. (Konkrétní informace Vám budou předány v rámci úvodní konzultace).

 

 

Denní stacionář je v roce 2018 finančně podpořen v rámci grantového a dotačního programu pro oblast sociální Magistrátu hl. m. Prahy a v rámci grantového řízení MČ Praha 3.

  

 

 

Zdravotníci v doplňkové službě k dennímu stacionáři v rámci projektu „Končím s nemocí“ jsou v roce 2017 finančně podpoření v rámci grantového programu pro oblast zdravotní hl. m. Prahy a v rámci grantového řízení MČ Praha 3, MČ Praha 4, MČ Praha 7 a MČ Praha 10.