KC REMOZKA

Komunitní centrum Remozka je prostorem pro setkávání lidí se získaným poškozením mozku (ZPM) a lidí zdravých. Nabízí širokou škálu volnočasových aktivit, do kterých se můžete zapojit i vy. Veškeré aktivity jsou zdarma a jejich harmonogram najdete zde.

Zajímavé akce zveřejňujeme také na facebooku. V případě, že by Vás akce zajímaly, neváhejte si stránku označit a sledovat ji.

Na chodu komunitního centra se podílejí i tzv. Průvodci – lidé se ZPM, kteří si prošli podobnými zkušenostmi a dobře ví, co člověk zakusí a s čím potřebuje pomoci. Více informací o průvodcích najdete zde.

Veškerý program tvoříme pro Vás a budeme rádi za Vaše nápady a připomínky. Podněty přijímáme jak osobně, tak přes e-mail, telefon nebo facebook viz. kontakty.

Navštivte nás na adrese:

Křižíkova 75A (průvodcování, počítačová pracovna, volnočasové aktivity)

Olšanská 7, 5. patro polikliniky (aktivity zaměřené především na zlepšování fyzické kondice, anglická konverzace či přednášky o cestování a další aktivity Klubu).

Projekt je financovaný z operačního programu Praha – Pól růstu ČR, který čerpá finanční zdroje z Evropského sociálního fondu.