Regimɘnt jde dál, spolu a s humorem!

Divadelní soubor Regimɘnt neztrácí náboj v tvorbě ani v životě a stejně jako v něm i na „kulturním poli“ bojuje o své místo na „slunci“. 

A proto se v listopadu 2018 opět zúčastní Festivalu integrace SLUNCE a vystoupí v Paláci Akropolis.

Nové představení je právě ve formě zrodu, ale už je jasné, že po vystoupení „Jdeme dál“ a „Jdeme spolu“ se skupina rozhodla jít s humorem. A na základě toho jsme pojmenovali i naše nové představení „S humorem jde všechno líp“.

Naši novou divadelní sezónu zahájíme vystoupením na multižánrovém festivalu Babí léto 8. 9. a v listopadu představíme svou novou hru na festivalu Integrace v Paláci Akropolis.

Kromě různých dalších vystoupení nás v nové divadelní sezóně opět čeká návštěva několika kulturních scén a prohlídka jejich zákulisí, účast na seminářích zaměstnanců různých divadelních oborů, zapojení se do Noci divadel a workshopy expresivních přístupů při tvorbě, a to zaměřené především na improvizační a jevištně-pohybové techniky.

Užívejte léto, my si ho užijeme s humorem během divadelních zkoušek našeho nového představení, nezapomeňte: „S humorem jde všechno líp“!!!

Za celý Regimɘnt Vás srdečně zve ke společnému kulturnímu „nabíjení“ Regina Broková

Autorka článku: Regína Broková