Pozvánka – Den otevřených dveří v ERGO Aktiv 23. listopadu

Zajímá vás, jak tým našich ergoterapeutů, psychologů, fyzioterapeutů či sociálních poradců vypadá a v jakém prostředí rehabilitace a další aktivity s klienty probíhají? 

Navštivte nás 23. listopadu v ERGO Aktiv,  Olšanská 7.  Nejen že nahlédnete do fungování naší organizace, na programu dne jsou i workshopy či minikonference s odborníky. Budeme se zabývat tématem “vliv nečekaných životních událostí na osobní priority a smysl  života v kontextu neurorehabilitace osob se získaným poškozením mozku”. Proběhnou antistresove-relaxační workshopy Progresivní svalová relaxace a Autogenní trénink, vystoupí divadelní soubor Regimɘnt se svým představením Jdeme dál.  Navíc budete mít možnost ochutnat skvělou Marokánskou vegetariánskou polévku od Maxima Semenčukova z Amaryly, restaurace hotelu Amarillis. Podobně jako Marek Fichtner z restaurace Augustine i on sestavil recept na polévku ze surovin, které vybral MUDr. Ondřej Fiala, PhD jako prevenci mrtvice. V polévce najdete cizrnu, rajčata, olivový olej, feferonku či kardamom, na přesný recept se můžete zeptat na místě samotného šéfkuchaře.

 

Program je nabitý, přijďte se dozvědět víc o tom, co vás zajímá a strávit příjemný den, těšíme se na vás!

Program:

09:00 – 17:30: trendy v neurorehabilitaci osob se ZPM a setkání s klienty a terapeuty centra ERGO Aktiv 

10:00 – 11:00 workshop  Progresivní svalová relaxace aneb antistresová relaxace na vlastní kůži (nutné přihlášení na lydia.hahnel@ergoaktiv.cz)

12:00 – 13:00 Marokánská vegetariánská polévka, co léčí mrtvici z restaurace Amaryla 

13:00 – 15:30 konference pro odborníky (nutné přihlášení na lydia.hahnel@ergoaktiv.cz)

16:30 divadelní představení souboru Regimɘnt – osob se ZPM

17:30 – 18:30 workshop Autogenní trénink aneb relaxace proti stresu trochu jinak  (nutné přihlášení na lydia.hahnel@ergoaktiv.cz)