Ohlédnutí za akcemi

I my jsme se nechali strhnout teplem a mimo naše terapeutické aktivity jsme se v ERGO Aktivu aktivně účasnili hned několika akcí. Od veletrhu, přes festival až po naší vlastní konferenci!

Skvělou příležitostí k prezentaci služeb a dílčích projektů ERGO Aktiv vedle dalších neziskových organizací byla přehlídka NGO Market 2018 v prostorách Fóra Karlín, Veletrh sociálních služeb Prahy 10 nebo Veletrojka – přehlídka neziskových organizací Prahy 3.

 

 

Moc příjemnou a milou spolupráci jsme pak navázali s Jedličkovým ústavem a školami a  aktivně jsme se zúčastnili oblíbeného festivalu Pojď dál, který pořádá kapela The Tap Tap a jeho součástí je například slanění z Nuselského mostu. Další spolupráce vznikla při pořádání divadelního festivalu Vedle Jedle, kde vystoupil i náš divadelní soubor Regimɘnt a navíc s premiérou své druhé hry “Jdeme spolu”.

Obě tyto akce byly finančně podpořeny z Operačního programu Praha-pól růst ČR, číslo projektu CZ.07.3.63/0.0/0.0/16-031/0000150, název projektu: „S mrtvicí jinak“

A rozhodně jsme ani polévky nenechali vychladnout! S Polívkovou smrští jsme vyjeli do České televize, na Neuropsychiatrické fórum do Francouzského institutu i na Veletrojku.

Květen jsme pak zahajovali hned dvěma vernisážemi – prodejní výstavou obrazů Františka PONa Kočky pomáhají v Činoherní kavárně a výstavou fotografií herců souboru Regimɘnt v Komunitním centru Husitská. 

Úspěšně jsme uspořádali vlastní konferenci v hotelu Amarilis s názvem Z bačkor do tenisek.  Byla určena samotným klientům a pečujícím osobám a tematicky zaměřená na rehabilitaci v domácím prostředí a samo rehabilitaci. Více o konferenci vám přinášíme ve vlastním článku. Konference vznikla v rámci seminářů Prolínání za finanční podpory Operačního programu Praha-pól růst ČR, číslo projektu CZ.07.3.63/0.0/0.0/16-031/0000150, název projektu: „S mrtvicí jinak“.

 

V aktualitách se pak dočtete, co pro vás všechno ještě do konce roku chystáme, například velký benefiční koncert ve Fóru Karlín nebo další Polívkovou smršť na Andělu.