Aktuální informace k situaci ohledně Covid-19 a provozu našeho centra

Vážení klienti a návštěvníci centra,

průběžně sledujeme situaci ohledně nákazy Covid-19. Pokud Vláda ČR nerozhodne jinak, běžný provoz centra neurorehabilitace ERGO Aktiv, o.p.s. nebude nijak omezen a veškeré naše služby budou v provozu a dostupné. V tom případě vás chceme poprosit, aby každý z vás zvážil svou účast na probíhajícím programu v našem centru. Vzhledem k situaci jsme obezřetní a přijímáme preventivní opatření pro ochranu našich klientů i zaměstnanců. Terapie proto budou probíhat v režimu větší ochrany proti přímému přenosu kapénkové infekce, pro ochranu zdraví klientů i zaměstnanců.  

Prosíme proto všechny návštěvníky centra, aby dbali na zvýšenou hygienu rukou a při kýchání nebo kašlání si zakrývali ústa kapesníkem nebo paží.

V okamžiku, kdy na sobě pozorujete sebemenší příznak respiračního onemocnění, či jste byli v kontaktu s osobou přicházející z rizikové oblasti či osobou, na kterou byla uvalena karanténa, vás žádáme, abyste nás o tomto ihned informovali telefonicky nebo e-mailem a svou účast na programu zrušili. Nebudou vám účtovány žádné poplatky a váš program vám bude adekvátně prodloužen.

Pracovníci centra jsou informovaní, jak se chovat, aby snížili riziko zavlečení a přenosu infekce. Je zvýšená intenzita úklidu a dezinfekce povrchů.

Pokud dojde k jakékoliv změně, budou naši současní klienti neprodleně informováni e-mailem. Sledujte proto, prosím o víkendu, svou e-mailovou poštu.

Věřím, že s tímto přístupem celou situaci ve zdraví zvládneme.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

Mgr. Jan König

Ředitel ERGO Aktiv, o.p.s.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice NOVINKY. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.