PRODEJ NA STÁNKU POLÍVKOVÉ SMRŠTI

Jste milí a příjemní? Máte rádi práci s lidmi? Tak právě Vás hledáme! Zapojte se do projektu Polívková smršť. Nejen že si zlepšíte/ obnovíte své pracovní dovednosti, ale pomůžete i druhým. Více o projektu Polívková smršť.

PRO KOHO JE POZICE VHODNÁ

  • Místo je určené pro osoby po cévní mozkové příhodě, se získaným poškozením mozku nebo s roztroušenou sklerózou.

CO NABÍZÍME

  • Certifikát o absolvování tréninku a doporučení pro zaměstnavatele.
  • Zaškolení a přítomnost osobního asistenta na stánku.
  • Osobní rozvoj ve schopnostech a dovednostech vhodných k pracovní pozici.
  • Rozvoj komunikace a psychosociálních dovedností.
  • Možnost zdarma čerpat služby, které provozuje ERGO Aktiv: ergoterapii,fyzioterapii, psychologické poradenství a pohovor se sociální pracovnicí.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Prodej polévek, přijímání a vracení peněz
  • Nalévání polévek
  • Příprava stánku a jeho úklid
  • Doplňování polévky z várnice do hrnce
  • Komunikace s lidmi (sdělení informací: o ceně polévky, o druhu polévky a restauraci, která ji vařila, o centru ERGO Aktiv a projektu Polívková smršť)

Většina činností lze upravit podle vašich individuálních možností.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Schopnost na stánku fyzicky být aspoň 4h
  • Schopnost pracovat s penězi
  • Základní schopnost komunikace se zákazníky
  • Nadšení do práce
  • Zájem se rozvíjet a zlepšovat

ODMĚNA

Jde o tréninkovou pozici, přípravu na zaměstnání na volném trhu práce. Zaměstnanec po ukončení tréninku získá Certifikát o absolvování a doporučení pro zaměstnavatele. Bez nároku na finanční odměnu.

V případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis na ergoaktiv@ergoaktiv.cz

Těšíme se na Vás 🙂