ODBORNÁ PORADNA

IMG_9799

Cílem poradny je doporučit klientům plán rehabilitace, rehabilitační postupy a vybrat ty služby, které by mohly být nejpřínosnější a nejlépe uměly reagovat na aktuální potřeby klienta. A to nejen v ERGO Aktivu, ale v celé nabídce existujících služeb v ČR.

Pokud máte jakýkoli dotaz týkající se rehabilitace či návratu do zaměstnání po získaném poškození mozku, neváhejte se na nás obrátit:

Emailem

Kontaktní email: poradna@ergoaktiv.cz

Prosíme o uvedení telefonního čísla v emailu. Na emaily odpovídáme nejpozději do pěti pracovních dnů.

Telefonicky

Mobil: (+420) 732 542 529

Volat můžete kdykoliv během pracovní doby Centra ERGO Aktiv (8:00 – 16:30). Pokud telefon nezvedneme okamžitě, věnujeme se zrovna přítomným klientům – prosíme, zkuste zavolat znovu.

Osobně

V prostorách ERGO Aktiv, o. p. s., Olšanská 2666/7, Praha 3, 130 00 (budova Polikliniky Olšanská, 5. patro)

Osobní setkání jsou možná po předchozí domluvě a probíhají v odpoledních hodinách (nejčastěji út a čt) od 14 do 16:30 hodin. Prosím, vždy nás kontaktujte předem (732 542 529,  poradna@ergoaktiv.cz) ohledně domluvy konkrétního termínu. Budeme se Vám tak moci plně věnovat a mít vyčleněný čas pouze pro Vás.

Pracovníci poradny:

Mgr. Veronika Slepičková – ergoterapeutka

Komplexní zdravotně-sociální poradenství z oblasti tématiky CMP , informování o možnostech služeb ERGO Aktiv, o.p.s., konzultace ohledně zvolení vhodné služby.